Marki w ofercie

Koperta C4 Szara SK 50szt

Koperta C4 Szara SK 50szt Powiększ do pełnego rozmiaru

Producent: Typograf 6,52 zł (netto)

8,02 zł (brutto)

75008

Dodaj do ulubionych

Rabaty ilościowe: 500szt: 20% 100szt: 15% 25szt: 10% 10szt: 5%
Produkty powiązane

Szara, samoklejąca koperta offsetowa C4

  • Format: C4
  • Wymiary: 229x324mm
  • Ilość: 50szt
 

Koperty stosowane od dawna, nadal spełniają ważną rolę w biznesie i codziennym życiu. Uniwersalna, powszechna numeracja opisująca rozmiar kopert znacznie ułatwia wybranie właściwego typu.

A do czego przyda nam się koperta C4? I jakie właściwie ma wymiary? Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej.

Koperta C4 - wymiary

Rozmiar koperty oznaczany jako C4 oznacza, że posiada ona wymiary 229x324 mm. Podane oznaczenie jest powszechnie stosowane przy wyrobach papierniczych i zgodne z obowiązującą jeszcze niedawno i nadal wykorzystywaną, międzynarodową normą ISO 269.

Taki rozmiar koperty pozwala na swobodne zmieszczenie kartki A4 w środku. Rozmiar nie jest mały, dlatego koperta może zostać wykorzystana do różnych celów.

Zastosowanie kopert

Najbardziej znanym zastosowaniem jest wysyłka listów. Koperta C4 pozwala na przesłanie dokumentów bez ich zginania, co znacząco wpływa na estetykę przekazywanych listów.

Nie jest to jednak jedyne zastosowanie tych formatów. Równie dobrze sprawdzą się przy przechowywaniu i archiwizacji zapisków. Zapakowane będą odporne na działanie światła i czynników mechanicznych, a także chronione przed oczami przypadkowych osób. Papierowy materiał, z którego są wykonane, pozwala na dowolne zadrukowanie ułatwiające opisanie zawartości.

W kopercie tej z powodzeniem zmieszczą się również inne przedmioty, tj. koszulki T-shirt. Wspomniany format kopert jest akceptowany przez wszystkie firmy zajmujące się dostarczaniem przesyłek listowych.

Napisz swoją recenzję

Koperta C4 Szara SK 50szt

Koperta C4 Szara SK 50szt

Idealna koperta do korespondencji i przechowywania dokumentów wielkości A4. Koperta w kolorze szarym samoklejaca. koperty C-4

Napisz swoją recenzję

Produkty w kategorii