Mydło w płynie ZIELONY GAJ 500ml

Oceń ten produkt

Mydło w płynie ZIELONY GAJ 500ml

Oceń ten produkt
Pojemność
do 1 litra
Przeznaczenie
mydło w płynie
Producent: Inco

Aksamitne mydło w płynie Zielony Gaj z poręcznym dozownikiem o pojemności 500ml ABE

7,52 zł (netto)
9,25 zł (brutto)
15,04 zł za litr (netto)

Kliknij w ikonkę i sprawdź historię cen tego produktu

Towar w magazynie: 17
Wysyłka w ciągu: 24h

Kupując więcej oszczędzasz

Ilość Cena Brutto Oszczędzasz
10 9,06 zł Do 1,85 zł
50 8,79 zł Do 23,12 zł
500 8,42 zł Do 416,23 zł
1000 7,58 zł Do 1 664,93 zł

Zobacz także

Mydło w płynie ZIELONY GAJ. Zielony Gaj to seria kosmetyków oparta na naturalnych i delikatnych składnikach. To harmonijne połączenie dobroczynnych substancji aktywnych i najpiękniejszych zapachów cudownego lasu, dzikiej łąki, tajemniczego ogrodu. Zapachy działają na zmysły, a lekkie formuły pielęgnują skórę.

  • Pojemność: 500ml

 

Dostępne rodzaje:

  • Z chabrem bławatkiem - delikatne mydło w płynie z chabrem bławatkiem zawiera składniki myjące pochodzenia roślinnego, glicerynę, kompleks witamin A, E, F, masło shae i olej macadamia. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Intensywnie odżywia, delikatnie nawilża i wygładza.
  • Z makiem polnym - łagodne mydło w płynie z makiem polnym zawiera składniki myjące pochodzenia roślinnego, glicerynę i kompleks witamin A, E, F. Działa delikatnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Skóra staje się jedwabiście gładka, oczyszczona i nawilżona.
  • Z bzem lilakiem - kremowe mydło w płynie z bzem lilakiem zawiera składniki myjące pochodzenia roślinnego, glicerynę, kompleks witamin A, E, F i masło shae. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Intensywnie nawilża, wygładza i delikatnie natłuszcza.
  • Ze stokrotką polną - kremowe mydło w płynie ze stokrotką polną zawiera składniki myjące pochodzenia roślinnego, glicerynę, kompleks witamin A, E, F i masło shae. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Skóra po użyciu jest gładka, oczyszczona i nawilżona.

 

UWAGA: Do zamówienia jest dołączany losowy rodzaj. Jeśli interesuje Państwa konkretny, proszę wpisać informację w komentarzu do zamówienia.

Inco
5900498002621
17 Przedmioty
2019-05-20

Opis

Pojemność
do 1 litra
Przeznaczenie
mydło w płynie
Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

Mydło w płynie ZIELONY GAJ 500ml

Aksamitne mydło w płynie Zielony Gaj z poręcznym dozownikiem o pojemności 500ml ABE

Napisz swoją opinię