Gastronomia na zielono
„Gastronomia na zielono" to pierwszy katalog ODRA-PAK w całości poświęcony ofercie produktów przyjaznych środowisku.
Bio reklamówki jako alternatywa dla plastikowych torebek
Jeśli poszukujesz ekologicznych torebek jednorazowych, które jednocześnie nie podlegają opłacie recyklingowej mamy coś dla Ciebie. Bio reklamówki wykonane z naturalnych surowców stanowią doskonały zamiennik dla tradycyjnych „jednorazówek”.
Odra Pak rozwija ofertę dla branży HoReCa
Konsorcjum Handlowe Odra Pak, największy dystrybutor opakowań i wyposażenia dla branży HoReCa, modyfikuje ofertę produktową. HoReCa to łączne określenie sektora hotelarskiego oraz gastronomicznego (ang. Hotel, Restaurant, Catering/Café).
Rzeczy potrzebne przy sprzątaniu
Nie masz zbyt dużo czasu na sprzątanie? Warto dowiedzieć się, jakie rzeczy są potrzebne przy sprzątaniu, aby można było szybko wykonać swoją pracę i aby było widać efekty. Sprzątanie w domu wcale nie musi wymagać od nas wielkiego wysiłku, kiedy wszystko dobrze zaplanujemy i mamy odpowiedni sprzęt.
Wyprawka szkolna dla pierwszoklasisty
Rozpoczęcie przygody ze szkołą to nowy etap w życiu dziecka. Wraz z pierwszym dzwonkiem kilkulatek wkroczy w świat nowych doświadczeń i obowiązków. Ważnym elementem przygotowań do tego dnia jest skompletowanie rzeczy do szkoły. Wyprawka szkolna dla pierwszoklasisty może stanowić dla rodziców wyzwanie, nie warto więc zwlekać do ostatniej chwili. Umiejętne zakupy z pomocą wcześniej sporządzonej listy, umożliwią nabycie rzeczy, które przydadzą się d