Marki w ofercie

Mydło w płynie ZIELONY GAJ 500ml

Mydło w płynie ZIELONY GAJ 500ml Powiększ do pełnego rozmiaru

Producent: Inco 4,45 zł (netto)

5,47 zł (brutto)

5900498002621

Dodaj do ulubionych

Rabaty ilościowe: 500szt: 20% 100szt: 15% 25szt: 10% 10szt: 5%
Produkty powiązane

Mydło w płynie ZIELONY GAJ. Zielony Gaj to seria kosmetyków oparta na naturalnych i delikatnych składnikach. To harmonijne połączenie dobroczynnych substancji aktywnych i najpiękniejszych zapachów cudownego lasu, dzikiej łąki, tajemniczego ogrodu. Zapachy działają na zmysły, a lekkie formuły pielęgnują skórę.

  • Pojemność: 500ml

 

Dostępne rodzaje:

  • Z chabrem bławatkiem - delikatne mydło w płynie z chabrem bławatkiem zawiera składniki myjące pochodzenia roślinnego, glicerynę, kompleks witamin A, E, F, masło shae i olej macadamia. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Intensywnie odżywia, delikatnie nawilża i wygładza.
  • Z makiem polnym - łagodne mydło w płynie z makiem polnym zawiera składniki myjące pochodzenia roślinnego, glicerynę i kompleks witamin A, E, F. Działa delikatnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Skóra staje się jedwabiście gładka, oczyszczona i nawilżona.
  • Z bzem lilakiem - kremowe mydło w płynie z bzem lilakiem zawiera składniki myjące pochodzenia roślinnego, glicerynę, kompleks witamin A, E, F i masło shae. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Intensywnie nawilża, wygładza i delikatnie natłuszcza.
  • Ze stokrotką polną - kremowe mydło w płynie ze stokrotką polną zawiera składniki myjące pochodzenia roślinnego, glicerynę, kompleks witamin A, E, F i masło shae. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka. Skóra po użyciu jest gładka, oczyszczona i nawilżona.

 

UWAGA: Do zamówienia jest dołączany losowy rodzaj. Jeśli interesuje Państwa konkretny, proszę wpisać informację w komentarzu do zamówienia.

Napisz swoją recenzję

Mydło w płynie ZIELONY GAJ 500ml

Mydło w płynie ZIELONY GAJ 500ml

Aksamitne mydło w płynie Zielony Gaj z poręcznym dozownikiem o pojemności 500ml ABE

Napisz swoją recenzję

Produkty w kategorii