Paklo.pl - zaopatrzenie dla biznesu

czyli kilka niezbędnych informacji o naszej firmie

30 lat doświadczenia w handlu hurtowym i ponad 5000 produktów najwyższej jakości w stałej dostępności to argumenty, którymi chcemy przekonać Państwa do współpracy z nami.

Oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny ale także długofalową współpracę ze stabilnym partnerem biznesowym. Jesteśmy Polską Firmą Rodzinną działającą na rynku od 1989 roku. W czasie naszej działalności zdobyliśmy szerokie doświadczenie zaopatrując firmy i instytucje, dlatego chętnie doradzimy Państwu w każdym aspekcie naszej oferty.

Działamy na ponad 2000 m2 powierzchni handlowej i magazynowej, co gwarantuje nam utrzymanie wysokich stanów magazynowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 5000 artykułów podzielonych według kategorii klientów. Stale dbamy też o rozszerzanie asortymentu i oferty pod kątem wymagań naszych klientów.

Dziś obsługujemy ponad 3000 lojalnych i zadowolonych klientów, a to mobilizuje do dalszego rozwoju, zmian i polepszania warunków naszej wspólnej pracy. Dla nas Państwo – nasi klienci, są jedynym elementem biznesu, którego nie zmieniamy. Wierzymy, że podejmując współpracę z naszą firmą, staniemy się jednocześnie nieodłącznym ogniwem Państwa biznesu.

 

Zapraszamy do współpracy!