Nasze atuty

Współpracując z nami zyskujesz szereg dodatkowych korzyści

1. Oferujemy niespotykane rabaty ilościowe -20%, a nawet więcej!

Pomimo bardzo niskich cen podstawowych, ceny produktów w naszej ofercie podlegają dodatkowym rabatom ilościowym. Oznacza to, że kupując więcej niż jeden produkt, otrzymujesz dodatkowe zniżki - już od pierwszego zamówienia. Akcje promocyjne się nie sumują, produkty z kategorii AKTUALNIE W PROMOCJI nie są objęte dodatkowym rabatem ilościowym...ale ich ceny są już bardzo atrakcyjne.

Wystarczy, że dodasz odpowiednią ilość produktu według tabelki (jak powyżej) umieszczonej przy każdym produkcie w naszym sklepie. W tym przypadku po dodaniu 1000 sztuk otrzymasz dodatkowe 20% rabatu, a przy zakupie 100 sztuk tego towaru otrzymasz aż 5% rabatu. Cena po rabacie widoczna będzie w koszyku zamówienia pod przekreśloną ceną podstawową.

 

2. Oferujemy odroczone terminy płatności już od pierwszego zamówienia!

Znamy realia biznesów naszych klientów i chcemy dostosowywać się do ich potrzeb.
W związku z tym wychodzimy na przeciw również nowym klientom i ofertujemy możliwość otrzymania odroczonego terminu płatności już od pierwszego zamówienia.

Jeśli wyrażą Państwo zainteresowanie stałą współpracą i otrzymaniem możliwości rozliczania płatności z terminem do 14 dni - prosimy o kontakt przed zakupem za pomocą formularza lub telefonicznie 75 734 67 99

 

3. 99,5% towarów wysyłamy natychmiast, a darmowa dostawa obowiązuje przy zakupach powyżej 100zł


W związku z tym, że w magazynie utrzymujemy wysokie stany ponad 5000 towarów z naszej oferty, w większości przypadków towar możemy wysłać jeszcze w dniu zamówienia.

Warunkiem natychmiastowej wysyłki jest dostępność zamówionego towaru na magazynie, otrzymanie płatności lub deklaracji płatności przy odbiorze oraz otrzymanie przyjęcie zamówienia w godzinach przedpołudniowych.

Wszystkie inne zamówienia zostaną zrealizowane priorytetowo w kolejnym dniu roboczym.

Jednocześnie oferujemy niski próg darmowej dostawy - już przy zakupach powyżej 100zł