Hurtownia chemiczna dla klientów biznesowych

Data: 2022-11-23 Kategoria: Biuro , Sprzątanie Komentarze: 0
Hurtownia chemiczna dla klientów biznesowych

Paklo.pl - hurtownia chemiczna dla klientów biznesowych

Klienci biznesowi potrzebują artykułów chemicznych w dużych ilościach i korzystnych cenach. Muszą to być jednocześnie środki profesjonalne i wydajne, o wielu rodzajach konkretnych zastosowań i jasno określonej specyfikacji produktu. Wymagania te spełnia Paklo.pl, hurtownia artykułów chemicznych prowadząca sprzedaż także przez Internet.

Paklo.pl - hurtownia chemiczna z wieloletnim doświadczeniem

Hurtownia chemiczna Paklo.pl oferuje głównie artykuły chemiczne służące do utrzymania czystości. Oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów biznesowych, w tym do lokali gastronomicznych. Paklo.pl obsługuje stale ponad 3000 klientów w całej Polsce - tak stacjonarnie, jak i poprzez wygodny w obsłudze sklep internetowy. Duża powierzchnia magazynowa i handlowa pozwala na dostarczanie klientowi biznesowemu bardzo szerokiego asortymentu towarów (w tym przeznaczonych ściśle do zastosowań profesjonalnych) w niskich cenach. Hurtownia jest przy tym polską firmą rodzinną, działającą w Bolesławcu od 1989 roku.

Bogaty wybór artykułów chemicznych

W hurtowni Paklo.pl dostępne są artykuły chemiczne tak w opakowaniach standardowych, umożliwiających wykorzystanie ich na niewielkich powierzchniach, jak i w dużych pojemnościach, pozwalających klientowi biznesowemu na znaczne oszczędności. Podstawą oferty w Paklo.pl jest przy tym tzw. chemia domowa. Są to głównie produkty związane z utrzymaniem czystości, a także higieną, BHP oraz konserwacją. Dzięki Paklo.pl możliwe jest utrzymanie w czystości dużych powierzchni za niewielką cenę.

Podstawą oferty są środki do dezynfekcji i utrzymania czystości pomieszczeń. Są wśród nich tak produkty uniwersalne (np. płyny do mycia podłóg), jak i specjalistyczne  (np. środki do dezynfekcji stali, preparaty do zwalczania pleśni lub środki do mycia lad chłodniczych w gastronomii). Bogata jest tak oferta środków do mycia podłóg, jak i do utrzymania w czystości łazienek i sanitariatów. Dostępne produkty nadają się doskonale do specyficznych potrzeb zakładów spożywczych, lokali gastronomicznych oraz sklepów z żywnością. Paklo.pl oferuje również wiele profesjonalnych środków do utrzymania w czystości w kuchni, w tym wiele stworzonych specjalnie dla klientów biznesowych. W Paklo.pl dostępne są także szczególnie skuteczne środki do mycia trudnych w utrzymaniu w czystości grillów, piekarników oraz kominków.

Równie bogaty jest w Paklo.pl wybór artykułów chemicznych do higieny osobistej. Są to np. mydła i środki do higieny rąk, w tym dostępne w szczególnie dużych pojemnościach. Hurtownia oferuje też wszelkiego rodzaju środki do prania, płukania i krochmalenia odzieży oraz bielizny stołowej. Ponadto Paklo.pl oferuje tzw. chemię drobną oraz środki służące do utrzymania w czystości samochodów oraz profesjonalne odmrażacze i odśnieżacze.

Artykuły chemiczne do zastosowań profesjonalnych i domowych

Tak różnorodność rodzajów produktów, jak i różnorodność pojemności artykułów chemicznych dostępnych w Paklo.pl sprawia, że oferta obejmuje tak artykuły do zastosowań profesjonalnych, jak i artykuły dla małych firm i mieszkań prywatnych. Preparaty do dezynfekcji w ofercie Paklo.pl to głównie płyny odkażające w dużych pojemnościach - np. marek Hysepta, Dantol, Medi Line, Ludwik, Oro i Tenzi. Są wśród nich tak środki uniwersalne, jak i specjalistyczne, w tym preparaty wirusobójcze i grzybobójcze, a nawet środki do chirurgicznej dezynfekcji rąk, powierzchni i urządzeń. Środki te przydatne są zwłaszcza w zakładach spożywczych (np. płyny Dantol). W Paklo.pl nabyć można również proszki i płyny do mycia i dezynfekcji w obszarach medycznych (np. artykuły chemiczne z linii Medi-Line lub Medisept).

W Paklo.pl można nabyć wszystkie niezbędne artykuły chemiczne i różnego rodzaju drobne akcesoria do utrzymania czystości w łazienkach i sanitariatach. W ofercie znajdują się np. płyny do bieżącego czyszczenia urządzeń sanitarnych Profimax w dużych opakowaniach i w korzystnej cenie. Są w niej także chusteczki odkażające oraz kostki i żele do WC (np. marki ACE). Nabyć można także np. sodę kaustyczną oraz preparaty do udrażniania szamb i rur kanalizacyjnych i syfonów (np. Bros). W ofercie nie zabrakło dostępnych w korzystnych cenach środków do czyszczenia popularnych marek, takich jak Domestos czy Cillit.

Płyny do czyszczenia podłogi lub powierzchni z glazury dostępne są nie tylko w wielu pojemnościach, ale także w różnych odczynach PH. Obok szeroko dostępnych marek w ofercie znajduje się profesjonalna chemia niemiecka (np. płyny do podłóg Eiflix w dużych opakowaniach) oraz specjalistyczne produkty Mediclean (np. przeznaczone do czyszczenia gresu, do czyszczenia obiektów przemysłowych, do fug lub do usuwania powłok ochronnych).

Wiele środków do czyszczenia kuchni w ofercie Paklo.pl sprawdzi się doskonale w intensywnie użytkowanych lokalach gastronomicznych. Są to np. pianki do czyszczenia i odtłuszczania, preparaty do maszynowego mycia naczyń oraz odkamieniacze urządzeń gastronomicznych marki Mediclean. Do użytku profesjonalnego przeznaczone są też dostępne w hurtowni środki do czyszczenia piekarników i kominków, np. marek Profimax i Voigt.

Ofertę uzupełniają zapachy, pochłaniacze wilgoci oraz odświeżacze powietrza w wielu wariantach. Dostępna jest też chemia do higieny osobistej, w tym mydła antybakteryjne w dużych opakowaniach. Warto zwrócić uwagę również na preparaty do zwalczania much, owadów i gryzoni, w tym bogaty wybór produktów marki Bros.

Dlaczego warto wybrać właśnie Paklo.pl?

Paklo.pl to hurtownia chemiczna, która umożliwia zakupy towarów tak w sprzedaży stacjonarnej, jak i wysyłkowej. Zamówienia umożliwia bardzo wygodny, przyjazny dla użytkownika sklep internetowy podzielony na wyraźne kategorie. W sklepie internetowym Paklo.pl możliwy jest wybór produktu według ściśle określonej specyfikacji. Towary wybrać można nie tylko na podstawie marki i rodzaju produktu. Dostępne są także szczegółowe kategorie rodzajów produktów oraz ich pojemności, surowca, koloru, PH, ilości warstw oraz zapachu. Pozwala to na szybkie i precyzyjne dostosowanie zamówienia do konkretnych potrzeb klienta.

Hurtownia Paklo.pl zlokalizowana jest w mieście Bolesławiec w województwie dolnośląskim. Wyróżnia ją duża powierzchnia handlowa i magazynowa (2000 m2), co znacznie ułatwia współpracę z klientem biznesowym. Duża powierzchnia handlowa i magazynowa oznacza bardzo szeroki wybór asortymentu (około 5000 produktów) oraz jego stałą dostępność. Klient Paklo.pl nie musi martwić się, że w hurtowni zabraknie oczekiwanego towaru nawet wtedy, gdy potrzebny jest on natychmiast i w dużych ilościach.

Share This Post :

Powiązane produkty

EILFIX Pasta BHP do mycia...

Kliknij w ikonkę i sprawdź historię cen tego produktu

101/10

EILFIX Pasta BHP do mycia rąk 10l

  • Pojemność: 10 litrów
  • Przeznaczenie: pasta BHP
Cena 156,97 zł (netto)
193,07 zł (brutto)
15,70 zł za litr (netto)
Mydło w płynie BIAŁY JELEŃ 5l

Kliknij w ikonkę i sprawdź historię cen tego produktu

5900133002658

Mydło w płynie BIAŁY JELEŃ 5l

  • Pojemność: 5 litrów
  • Przeznaczenie: mydło w płynie
Cena 58,65 zł (netto)
72,14 zł (brutto)
11,73 zł za litr (netto)
  • bestseller
AJAX Płyn uniwersalny 5l

Kliknij w ikonkę i sprawdź historię cen tego produktu

5900273471352

AJAX Płyn uniwersalny 5l

  • Pojemność: 5 litrów
  • Przeznaczenie: płyn uniwersalny
Cena 45,43 zł (netto)
55,88 zł (brutto)
9,09 zł za litr (netto)
  • bestseller
VOIGT VC 340 Parkiet Błysk 10l

Kliknij w ikonkę i sprawdź historię cen tego produktu

66325

VOIGT VC 340 Parkiet Błysk 10l

  • Pojemność: 10 litrów
  • Przeznaczenie: drewno
Cena 257,45 zł (netto)
316,66 zł (brutto)
25,74 zł za litr (netto)

Komentarze

* Imię:
* E-mail:(nie publikujemy)
* Komentarz:
przepisz kod